Головна » Прес-центр » Новини
04.03.2020
Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство 0628" Житомирської міської ради оштрафовано за порушення законодавства про захист економічної конкуренції

В ході виконання доручення Голови Антимонопольного комітету України Відділення  здійснювало збір та аналіз інформації від учасників регіональних ринків послуг з вивезення побутових відходів, зокрема Учасникам ринку було надіслано вимоги в.о. голови Відділення про надання інформації .

Комунальне підприємство «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради надало Відділенню інформацію, що не відповідала дійсності: було подано невірні розрахунки тарифів вартості послуг зі зберігання та вивезення твердих побутових відходів  по Підприємству на 2019 рік.

За результатами розгляду справи такі дії КАТП 0628 Житомирської міської ради кваліфіковано як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання недостовірної інформації, Житомирському обласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України.

На порушника накладено штрафні санкції у розмірі 20 650 (двадцять тисяч шістсот п’ятдесят) гривень.

Наразі  Комунальне підприємство «Автотранспортне підприємство 0628» Житомирської міської ради сплатило штрафні санкції до державного бюджету у повному обсязі.

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України