Головна » Прес-центр » Про головне
30.09.2019
27 вересня 2019 року відділенням проведено робочу нараду з питань та проблем підготовки до опалювального сезону, шляхи їх вирішення з урахуванням інтересів споживачів

На виконання доручення Голови Антимонопольного комітету України під керівництвом голови Житомирського обласного територіального відділення комітету  ВАСИЛЕНКА В.П. 27 вересня 2019 року проведено робочу нараду з представниками тепло-, газопостачальних підприємств області, органів місцевого самоврядування за участі заступника голови обласної ради та представника обласної державної адміністрації – заступника директора департаменту регіонального розвитку - начальника управління житлово – комунального господарства.

Тематикою наради були питання та проблеми підготовки до опалювального сезону, шляхи їх вирішення з урахуванням інтересів споживачів. Зокрема було зазначено, що підготовку до опалювального сезону в області розпочато своєчасно, але вона технічно та фінансово достатньо складна, хоча цьогорічний борг за опалення від споживачів знизився відносно до минулого року.

За результатами проведеної наради з метою запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції 7 теплопостачальним підприємствам області та 6 органам місцевого самоврядування надані рекомендації щодо вжиття вичерпних заходів для недопущення безпідставного припинення надання послуг з теплопостачання в опалювальний сезон 2019-2020 років.

Крім того, після спільного обговорення проблемних питань, які стосуються підготовки та проведення опалювального сезону 2019-2020 років, було напрацьовано шляхи їх вирішення та висловлено пропозицію ініціювати звернення до органів Антимонопольного комітету України, Кабінету Міністрів України, відповідних міністерств та відомств стосовно внесення змін у законодавчі та нормативні акти, які стосуються сфери теплопостачання.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України