19.08.2019
ВІДДІЛЕННЯ ОШТРАФУВАЛО СУБ'ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЗА АНТИКОНКУРЕНТНІ УЗГОДЖЕНІ ДІЇ

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «МФ СКІФІЯ» (м. Запоріжжя) і фізичну особу – підприємця Щербатенка А.Ю. (м. Запоріжжя) загалом на 74 тисячі гривень за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділенням  доведено, що ТОВ «МФ СКІФІЯ» і  ФОП Щербатенко  А. Ю. вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів, проведених у 2018 році Запорізьким державним медичним університетом на закупівлю бібліотечних меблів.

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: пов’язаністю відповідачів трудовими та родинними відносинами; фактичним розташуванням відповідачів за однією адресою та використанням обома відповідачами обладнання, що є власністю одного з них, використанням одних засобів зв’язку; використанням одного електронного майданчика та ІР-адреси; аналізом цінових пропозицій; схожістю в оформленні документів.

 

повернутись