Головна » Прес-центр » Новини
12.12.2019
ТОВ "ТТЦ "ЕЛЕКТРОНІКА-Н" ТА ТОВ "ТТЦ "НИКОЛАЕВ" СВОЇМИ ДІЯМИ СПОТВОРИЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ТОРГІВ

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Техно-торгівельний центр «Електроніка-Н» (м. Київ) і ТОВ «ТТЦ Николаев» (м. Дніпро) загалом на 243 тисячі гривень за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділенням  доведено, що ТОВ «ТТЦ «Електроніка-Н» і ТОВ «ТТЦ Николаев» вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів двох торгів, проведених  у 2018 році Відокремленим підрозділом «Запорізька атомна електрична станція» ДП «НАЕК «Енергоатом» на закупівлю елементів електричних схем та  у 2016 році Відокремленим підрозділом «Южно-Українська атомна електрична станція» ДП «НАЕК «Енергоатом» на закупівлю електромонтажних пристроїв.

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: наявністю сталих господарських відносин між відповідачами у справі; використанням одних і тих же ІР-адрес, засобів зв’язку при проведенні господарських операцій, під час участі у процедурах закупівлі; синхронним поданням документів на торги; синхронними діями  при формуванні цінових пропозицій; схожістю в оформленні документів тощо. Відділенням доведено, що відповідачі діяли не самостійно, а узгоджували свої дії та не змагалися між собою, що є обов’язковою умовою участі у конкурентних процедурах закупівель.

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України