Головна » Прес-центр » Новини
01.11.2019
ЗАХИСТ КОНКУРЕНЦІЇ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Контактсіч-Аква» (м. Запоріжжя) і приватне виробниче підприємство «МІФ» (м. Запоріжжя) загалом на 105 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділенням  доведено, що ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Контактсіч-Аква» і приватне виробниче підприємство «МІФ» вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів, проведених у 2017 році Пришибською селищною радою Михайлівського району Запорізької області на закупівлю послуг з реконструкції каналізаційних очисних споруд смт. Пришиб.

Відповідачі у справі діяли не самостійно, а узгоджували свою поведінку з метою усунення змагання при підготовці та участі в тендері. Висновки відділення підтверджуються, зокрема: наявністю господарських відносин між відповідачами у справі; наданням відповідачами поворотної фінансової допомоги один одному; наявністю тільки у одного з відповідачів техніки, фінансових ресурсів, персоналу, відповідного досвіду роботи, необхідних для проведення робіт, заявлених замовником у тендерній документації; схожістю в оформленні документів, наданих відповідачами на торги, узгодженою ціновою поведінкою тощо.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України