Головна » Прес-центр » Новини
24.09.2019
ЗАХИСТ КОНКУРЕНЦІЇ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Рекламно-видавниче агентство «Просвіта» (м. Запоріжжя) і фізичну особу – підприємця Власенка Є.І. (м. Запоріжжя) загалом на 136 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділенням  доведено, що ТОВ «Рекламно-видавниче агентство «Просвіта» і фізична  особа – підприємець Власенко Є.І. вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів, проведених  у 2018 році Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації на закупівлю послуги з організації та проведення заходів у рамках виконання «Програми сприяння розвитку громадського суспільства у Запорізькій області на 2017-2020 роки».

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: наявністю відносин контролю та сталих господарських відносин між відповідачами у справі; наданням відповідачами поворотної фінансової допомоги один одному; наявністю тільки у одного з відповідачів фінансових ресурсів, необхідних для проведення робіт, заявлених замовником у тендерній документації; використанням однакової ІР-адреси; схожістю в оформленні документів тощо.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України