Головна » Прес-центр » Новини
09.08.2019
БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИМІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИЗНАНА ПОРУШЕННЯМ КОНКУРЕНТНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Адміністративна колегія Запорізького обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України зобов’язала Якимівську селищну раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на її території.

Відділенням встановлено, що послуги з вивезення побутових відходів у смт. Якимівка надають ТОВ «Акімжилсервіс» та ФОП Дєдушев А.В. ТОВ «Акімжилсервіс» здійснює діяльність на ринку вивезення побутових відходів в смт. Якимівка як суб’єкт господарювання, що визначений виконавцем цих послуг виключно рішенням п’ятдесят сьомої сесії шостого скликання Якимівської селищної ради від 30.07.2015 № 7, без проведення конкурсу, що суперечить чинному законодавству. ФОП Дєдушев А.В. здійснює діяльність на ринку вивезення побутових відходів в смт. Якимівка серед населення приватного сектору. Виконавцем вказаних послуг не визначався та між радою і ФОП Дєдушевим А.В. немає жодних договорів.

„Ринки вивезення твердих побутових відходів є потенційно конкурентними. Бездіяльність Якимівської селищної ради, яка полягає у непроведенні конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на її території, могла призвести до недопущення конкуренції на зазначеному ринку. За таких умов дія конкурентних механізмів спотворюється, а суб’єкти господарювання втрачають мотивацію до змагання на ринку, до зменшення витрат, підвищення якості послуг тощо,” - зазначив голова Запорізького територіального відділення Олександр Білий. – Якимівська селищна рада визнала порушення та зобов’язалася його припинити”.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України