Головна » Прес-центр » Новини
24.06.2016
ТОВ "Антрацит Кепітал" та ТОВ "Торговий дім "Запоріжнафтострой" оштрафовані за спотворення результатів торгів

ТОВ «Торговий дім «Запоріжнафтострой» та ТОВ «Антрацит Кепітал» погодили свої конкурсні пропозиції під час участі у двох процедурах запиту цінових пропозицій, проведених у вересні 2014 року комунальним закладом «Новомиколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Паросток» Запорізької обласної ради на закупівлю вугілля кам’яного, коксу і напівкоксу з кам’яного вугілля, лігніту і торфу, вугілля ретортного.

Такі обставини, що ТОВ «Торговий дім «Запоріжнафтострой» та ТОВ «Антрацит Кепітал» розміщувалися в одному приміщенні, використовували одну електронну пошту, один номер телефону/факсу, користувалися одним комп’ютером, були обізнані про господарську діяльність один одного, свідчать про можливість доступу та обміну інформацією між учасниками торгів.

Доказами антиконкурентної узгодженої поведінки учасників торгів є не тільки схожості у оформленні ними пропозицій, а й цивільно-правові відносини між підприємствами, потенційна можливість реального виконання кожним з них зроблених ними пропозицій. Аналіз цінової поведінки також вказує на те, що цінова пропозиція ТОВ «ТД «Запоріжнафтострой» формувалась орієнтуючись на цінову пропозицію ТОВ «Антрацит Кепітал».

  Зазначені факти доводять узгодженість дій ТОВ «Антрацит Кепітал» та ТОВ «ТД«Запоріжнафтострой» під час участі у процедурах запиту цінових пропозицій, внаслідок чого конкуренцію між ними було усунуто, а право на укладання договорів було отримано не на конкурентних засадах, чим було спотворено результати торгів.  

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України