Головна » Прес-центр » Новини
29.04.2014
Узгоджена поведінка учасників торгів усуває конкуренцію

Відділення оштрафувало ТОВ «Промнафта» та ТОВ «ТД Альпіна» на загальну суму 200 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів

За результатами проведеного територіальним відділенням розслідування було встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю «Промнафта» та товариство з обмеженою відповідальністю  «Торговий дім  Альпіна» (м. Запоріжжя) брали участь у двох процедурах відкритих торгів , які проводило Управління каналів Північно-Рогачикської зрошувальної системи  щодо закупівлі продуктів нафтоперероблення рідких у квітні-травні 2012 року  та у квітні-травні 2013 року.

Участь у процедурах конкурсних торгів зазначених учасників, які пов’язані відносинами контролю, та аналіз тендерної документації вказують на узгоджену поведінку ТОВ «Промнафта» та ТОВ «ТД Альпіна» під час підготовки до участі у торгах, що є усуненням конкуренції під час обирання переможця процедури закупівлі та призводить до спотворення конкурентного середовища при виборі замовником найбільш економічно вигідної пропозиції.

Узгоджені  дії ТОВ «Промнафта» та ТОВ «ТД Альпіна» під час підготовки та участі у торгах було визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції .

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України