Головна » Прес-центр » Новини
28.02.2013
ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМЦІ НЕ ХОЧУТЬ ВЕСТИ СВІЙ БІЗНЕС ЧЕСНО

Відділення встановило,  що підприємства  погодили свої пропозиції конкурсних торгів під час участі у квітні 2011 року у  процедурі закупівлі ВАТ „Запоріжжяобленерго” за державні кошти трансформаторів.

Запити на отримання документації конкурсних торгів замовнику направили тринадцять підприємств, а пропозиції конкурсних торгів на зазначену процедуру закупівлі подали три учасники. Згідно з протоколом оцінки конкурсних торгів переможцем визначено ТОВ „ТР-КОНСАЛТИНГ”. Аналіз пропозицій учасників торгів засвідчив, що ТОВ „ТР-КОНСАЛТИНГ” та ПП „БАЗІС-ПАРТНЕР” узгодили між собою умови участі у торгах.

На думку територіального відділення ПП „БАЗІС-ПАРТНЕР” було технічним учасником торгів, оскільки не здійснювало господарської діяльності у сфері реалізації трансформаторів та не могло виконати зобов’язання щодо поставки товарів, які були предметом  торгів.

„Схожість в оформленні пропозицій конкурсних торгів свідчить про погоджену поведінку зазначених учасників під час участі у торгах, в результаті чого була створена фіктивна конкуренція та конкуренція була змінена на координацію дій між цими учасниками торгів,” - зазначив голова територіального відділення Олександр Білий.

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Запорізьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України