Головна » Прес-центр » Новини
З 17 березня 2020 року, у Волинському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України (надалі - Відділення) відмінено особисті прийоми громадян

Обмежувальні заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної інфекції, та в рамках карантинних заходів, які вводяться по всій території України.

Усі громадяни, які захочуть звернутися до  Відділення:

можуть направляти свої письмові звернення на адресу: 43025, м. Луцьк, вул. Винниченка, 67;

надіслати свій запит на відповідну електронну пошту: vl@amcu.gov.ua або зателефонувавши (0332) 24-90-07, щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09.00 до 18.00 години у пятницю з 09.00 до 16.45 години, обідня перерва з 13.00-14.00.

Більше інформації на сайті Відділення.

Усі обмежувальні заходи спрямованні на недопущення поширення коронавірусної інфекції.

 

Особисті прийоми громадян в органах влади тимчасово відмінені

Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, зазначається, що на період карантинних заходів тимчасово не проводити особисті прийоми громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Відтак, з 16 березня 2020 року доступ до обласної державної адміністрації буде обмежений та відбуватиметься лише для працівників установи за спеціальними посвідченнями.

Усі громадяни, які захочуть звернутися до обласної державної адміністрації щодо вирішення певних питань, зможуть залишити свої письмові звернення у спеціальній скриньці, розташованій при вході в будівлю, або ж надіслати свій запит на відповідну електронну пошту відділу роботи зі зверненнями громадян.

Рішення про скасування особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування прийнято в області на виконання протокольного доручення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мета забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України в рамках проведення заходів з профілактики та недопущення поширення коронавірусу в Україні.

Слід зазначити, що рішення Державної комісії є обов'язковими для виконання центральними і місцевими органами виконавчої влади.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України