Головна » Прес-центр » Новини
04.06.2020
Про припинення Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України  (далі – Відділення), ідентифікаційний код 21119343, адреса: вулиця Харківська, буд. 30/1, м.Суми, Сумська область, 40035) з 02.06.2020 припиняється шляхом приєднання до Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (ідентифікаційний код 22630473), яке визначено правонаступником всіх майнових прав та обов’язків Відділення.

Підстава для прийняття рішення щодо припинення юридичної особи в результаті реорганізації: розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2019 року № 23-рп «Про реорганізацію територіальних відділень Антимонопольного комітету України» (зі змінами).

Внесення запису про прийняте рішення щодо припинення юридичної особи в результаті реорганізації до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 04.06.2020.

Порядок і строк заявлення кредиторських вимог до юридичної особи, що припиняє діяльність: протягом  двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

 

Голова комісії з припинення                                                           Костянтин МЄШКОВ

 

Консультаційний центр  |  фотогалерея  |  Файловий архів  |  Мапа сайту
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України