Головна » Прес-центр » Новини
19.11.2019
ЗА ЗЛОВЖИВАННЯ МОНОПОЛЬНИМ СТАНОВИЩЕМ - ШТРАФ

Рівненське обласне територіальне відділення оштрафувало комунальні підприємства «Міськводоканал» (м.Дубровиця) та Клевань «Комунсервіс» за зловживання монопольним становищем.

Як встановило відділення, комунальні підприємства займають монопольне становище  на ринку надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення на території свого міста з часткою 100 %.

Всупереч вимогам  нормативно-правових актів України, КП «Міськводоканал»  та КП Клевань «Комунсервіс» встановлювали безпідставні та неправомірні вимоги стосовно отримання споживачами послуг з виготовлення технічних умов на встановлення водолічильника на водопровідній мережі та відповідно справляння плати за дані послуги.

Такі дії комунальних підприємств призвели до ущемлення інтересів споживачів даних  послуг, що було б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

 За порушення, конкурентного законодавства на  КП Клевань «Комунсервіс» накладено штраф у розмірі 5тис. грн, на КП «Місьководоканал» (м.Дубровиця) - 15 тис. грн..

 

 

 

 

 

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України