Головна » Прес-центр » Новини
04.10.2019
ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

З огляду на те, що в найближчі календарні дні розпочнеться опалювальний сезон, Рівненське обласне територіальне відділення рекомендувало органам місцевого самоврядування та теплопостачальним підприємствам Рівненської області,  вжити заходів щодо недопущення припинення надання послуг з постачання теплової енергії в опалювальному сезоні 2019-2020рр.

Суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють виробництво, постачання та транспортування теплової енергії і займають монопольне (домінуюче) положення на ринку теплової енергії, не можуть припиняти свою діяльність або зменшувати обсяг постачання теплової енергії з метою створення дефіциту теплової енергії, якщо необхідність такого обмеження не встановлена законодавством України.

Постачання теплової енергії на індивідуальні теплові пункти для потреб опалення та приготування гарячої води здійснюється безперервно, крім часу перерв, визначених частиною першою статті 16 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.

Таким чином, територіальне відділення зосередило увагу міських рад та  відповідних підприємств щодо виконання вищевказаних рекомендацій з метою недопущення ними порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Рівненське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України