Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

14.06.2019
Постановою Верховного Суду підтверджено законність рішення тимчасової адміністративної колегії АМКУ

Одеським обласним територіальним відділенням АМКУ (далі — Відділення) було викрито змову під час здійснення закупівель поточного ремонту доріг в місті Одеса, поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир-Чернівці та автомобільної дороги державного значення Р-46 Харків-Охтирка на загальну суму договорів близько 138,9 млн.грн.

За матеріалами Відділення, Тимчасовою адміністративною колегією АМКУ у грудні 2017 року було притягнуто до відповідальності ТОВ «БК Дорлідер» та ТОВ «БК Дорсервіс».

За порушення ТОВ «БК Дорлідер» та ТОВ «БК Дорсервіс», передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, загальна сума накладених штрафів на зазначені підприємства склала 29,7 млн. грн.

ТОВ «БК Дорсервіс» звернулося до господарського суду міста Києва з позовом до АМКУ про визнання недійсним та скасування рішення тимчасової адміністративної колегії АМКУ в частині, яка стосується Товариства.

Верховний Суд у складі Касаційного господарського суду постановою від 04.06.2019 по справі №  910/2639/18  залишив касаційну скаргу ТОВ «БК Дорсервіс» без задоволення, а рішення судів попередніх інстанцій - без змін як такі, що ухвалені з додержанням норм матеріального та процесуального права. 

Посилання на постанову http://reyestr.court.gov.ua/Review/82220865.

 

повернутись