Головна » Прес-центр » Новини
16.09.2020
АНТИМОНОПОЛЬНИМ КОМІТЕТОМ УКРАЇНИ РІШЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АМКУ ЗАЛИШЕНО БЕЗ ЗМІН

Адміністративна колегія Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 21.05.2019 прийняла рішення (далі - Рішення) відносно Одеської філії ДП «АМПУ» за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку надання комплексу послуг з організації вантажопереробки вантажів на рейді Одеського порту та/або «борт-борт» біля причалів порту.

 

Порушення полягає у справлянні Одеською філією ДП «АМПУ» з суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Одеського морського торговельного порту, плати за надання комплексу послуг з організації вантажопереробки вантажів на рейді Одеського порту та/або «борт-борт» біля причалів порту, які вже оплачені за іншими договорами, укладеними з ДП «АМПУ», або виконуються портовим оператором самостійно.

 

Адміністративна колегія Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України зобов’язала ДП «АМПУ» в особі Одеської філії  припинити порушення шляхом припинення нарахування і стягнення додаткової необґрунтованої плати за послугу та було накладено штраф.

 

Одеською філією ДП «АМПУ» у липні 2019 року направлено заяву до  Антимонопольного комітету України про перевірку Рішення. За результатами перевірки встановлено, що адміністративною колегією Відділення правильно визначені товарні, територіальні межі ринку, наявність бар’єрів вступу на ринок та інші обставини, необхідні для доведення монопольного (домінуючого) становища суб’єкта господарювання на відповідному ринку, висновки у Рішенні відповідають обставинам справи, норми матеріального та процесуального права застосовані правильно.

 

Отже, підстави, передбачені частиною 1 статті 59 Закону України «Про захист економічної конкуренції», для зміни, скасування чи визнання недійсним рішення відсутні.

Рішенням Антимонопольного комітету України від 20.08.2020 рішення адміністративної колегії Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 21.05.2019 № 65/12-р/к у справі № 29-01/2017 залишено без змін.

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України