Головна » Прес-центр » Новини
07.09.2020
ВИРОБНИКОМ ПАШТЕТІВ ВИКОНАННІ РЕКОМЕНДАЦІЇ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ ПІВДЕННОГО МІЖОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АМКУ

Адміністративною колегією Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі — Відділення) 18.06.2020 надані рекомендації ТОВ Фірма «ОНИСС» (Одеська обл., Лиманський р-н, с. Визирка) припинити дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, шляхом розміщення на упаковках Продукції (паштетів) повної, точної та достовірної інформації про споживчі властивості, характеристики товару.

 

В ході дослідження Відділенням виявлено, що окрім вказаних на упаковках  складових до складу основного складника Продукції – печінки входить печінка інших тварин, що в свою чергу створює за своїми характеристиками враження про інший продукт.

Таким чином, дії ТОВ Фірма «ОНИСС» містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

На виконання рекомендацій ТОВ Фірма «ОНИСС» у серпні 2020 року поінформувало Відділення про початок виробництва паштетів за новими рецептурами, затвердження та виготовлення нових зразків етикеток Продукції, про припинення розміщення на консервах старих зразків етикеток.

Нагадуємо, що згідно із статтею 151 Закону України Про захист від недобросовісної конкуренції поширення інформації, що вводить в оману, є повідомлення суб’єктом господарювання, безпосередньо або через іншу особу одній, кільком особам або невизначеному колу осіб, у тому числі в рекламі, неповних, неточних, неправдивих відомостей, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, замовчування окремих фактів чи нечіткості формулювань, що вплинули або можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання (замовлення) чи реалізації (продажу, поставки, виконання, надання) товарів, робіт, послуг цього суб’єкта господарювання.

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України