Головна » Прес-центр » Новини
28.05.2019
ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

30-31 травня 2019 року в Одесі відбудеться навчальний курс «Система державної допомоги в Україні», що проводиться Антимонопольним комітетом України (АМКУ) та Проектом технічної допомоги ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги». Захід пройде у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації за адресою вул. Канатна, 83, 2 поверх, з 9:00 до 16:00.

 

Запрошуємо Вас поспілкуватись із міжнародними експертами і фахівцями АМКУ щодо реалізації реформи державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні та, зокрема, в Одесі. Дана реформа проводиться в Україні в контексті Угоди про асоціацію із ЄС. Слухачами курсу будуть представники організацій-надавачів державної допомоги суб'єктам господарювання з Одеської, Вінницької, Миколаївської та Херсонської областей.

 

Курс «Система державної допомоги в Україні» охоплює теми, які є необхідними для розуміння усіма сторонами, що беруть участь у впровадженні та застосуванні правил державної допомоги, встановлених Законом України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання» та відповідними нормативно-правовими актами. Метою навчального курсу є огляд концепції державної допомоги та критеріїв, що визначають поняття «державна допомога» та його застосування в практиці, принципів і критеріїв оцінки відповідності. Особливу увагу буде приділено процедурам державної допомоги, включно із зобов'язанням надавачів державної допомоги повідомляти про її надання АМКУ – органу контролю державної допомоги в Україні. Курс дозволить учасникам ознайомитися з положеннями Угоди про Асоціацію, укладеної між Україною та ЄС у сфері державної допомоги, зокрема із зобов'язаннями, що випливають із застосування положень цієї Угоди в наданні підтримки українській економіці, а також забезпечить загальний огляд найважливіших характеристик системи контролю державної допомоги ЄС.

 

Спікери:

·      Штефан Сабау, керівник експертної групи Проекту ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» (SESAR), Румунія

·      Міколай Стасяк, експерт Проекту ЄС, Польща

·      Провідні спеціалісти Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги АМКУ

 

Організатор події: Проект «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» (SESAR), що реалізовується за підтримки ЄС, та Департамент моніторингу і контролю державної допомоги АМКУ.

 

 

Навчальний курс «Система державної допомоги в Україні»

30-31.05.2019, 9:00 – 16:00

Одеська обласна державна адміністрація, вул. Канатна, 83, 2 поверх

 

 

Акредитація ЗМІ обов’язкова до 29 травня 16:00.

 

Контактна особа: Сергій Недобой, +38 067 471 6605, nedoboi@sesar.inf.ua

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Одеське обласне територіальне відділення АМКУ