Головна » Прес-центр » Новини
19.06.2014
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПІДТВЕРДИВ ЗАКОННІСТЬ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ АМКУ

Господарський суд Одеської області підтвердив законність рішення Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку Виконавчого комітету Одеської міської ради.

Нагадаємо, що 20.11.2012 р. Одеське відділення АМКУ визнало незаконними дії виконавчого комітету Одеської міської ради та зобов’язало здійснити заходи щодо приведення коефіцієнтів для використання у розрахунках вартості виконання замовлень у скорочені терміни КП «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості» у відповідність до вимог чинного законодавства.

Виконавчий комітет Одеської міської ради своїм рішенням №41 від 16.02.2011 р. про заходи щодо впорядкування тарифної політики з надання послуг КП «ОМБТІ та РОН»  встановив наступні коефіцієнти за виконання послуг:

30 календарних днів - К=1

15 календарних днів - К=2

7 календарних днів - К=4

4 календарних дня - К=6

1 календарний день - К=8

3 години реєстрації правових документів - К=16

У разі скорочення терміну виконання послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації, для фізичних осіб – до 3 днів, для юридичних осіб – до 10 діб повинен застосовуватися коефіцієнт «2». Це встановлено п. 10 наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 21.11.03р. № 198 «Про затвердження Збірника норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України». 

Встановлення завищених коефіцієнтів створило такі умови реалізації послуг КП «ОМБТІ та РОН», які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції і, як наслідок, призвело до сплати споживачами зайвих коштів.

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України