Головна » Прес-центр » Новини
19.12.2013
ОДЕСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АМКУ ОШТРАФУВАЛО ПАТ "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО"

Одеське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ «ЕК Одесаобленерго» на суму 68,0 тис. грн. за зловживання монопольним становищем у вигляді відмови постачальнику електроенергії за нерегульованим тарифом укласти договір на передачу електричної енергії місцевими електромережами.

 

Справа порушена на підставі заяви.

 

Голова Відділення Юрій Кравець зазначив, що відповідно до вимог чинного законодавства споживачі послуг із постачання електричної енергії можуть отримувати електроенергію як від обленерго, так і від інших суб’єктів господарювання - постачальників електроенергії за нерегульованим тарифом, які отримали відповідну ліцензію. У разі, якщо такі постачальники не мають технічної можливості здійснювати постачання електричної енергії або забезпечувати постачання електричної енергії власними електричним мережами, то вони повинні укласти з енергопередавальною організацією договір на передачу електричної енергії місцевими електромережами. Чинним законодавством визначено вичерпний перелік документів, які суб’єкти господарювання повинні надати до ПАТ «ЕК Одесаобленерго» з метою укладання договору.

 

Відмова постачальнику електроенергії за нерегульованим тарифом в укладанні договору на передачу електричної енергії місцевими електромережами при наявності повного переліку необхідних документів є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем.

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Одеське обласне територіальне відділення АМКУ