Головна » Звернутися
10.09.2012

Основні принципи діяльності органів АМКУ: законність та гласність

 

Одеське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (Відділення) здійснює свою діяльність на підставі законодавства про захист економічної конкуренції, що ґрунтується на нормах, установлених Конституцією України і складається із Закону України «Про захист економічної конкуренції», Закону України «Про Антимонопольний комітет України», Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», інших нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до цих законів.

Ви можете звернутись до Відділення  з:

- заявою про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, згідно норм Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Правила розгляду справ).

- повідомити про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (АНОНІМНО)

- з запитом згідно норм Закону України «Про доступ до публічної інформації».

- надіслати звернення згідно Закону України «Про звернення громадян»

ВАЖЛИВО: Згідно норм статті 12 «Дія цього Закону не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, встановлений, зокрема, законодавством про захист економічної конкуренції.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що особи, права яких не порушуються внаслідок неправомірних дій у конкуренції, можуть повідомляти Комітет, його територіальні відділення про дії (бездіяльність) суб’єктів господарювання, органів державної влади або органів місцевого самоврядування, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції. ТАКІ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ Є ЗАЯВАМИ ПРО ПОРУШЕННЯ у розумінні абзацу другого частини першої статті 36 Закону України «Про захист економічної конкуренції». До них не може бути застосовано норми щодо розгляду органами Комітету заяв про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У разі, якщо внаслідок такого повідомлення органом Комітету будуть розпочаті процесуальні дії, особа, яка його надала, не буде мати процесуальних прав заявника у цій справі.

Повідомлення може бути оформлене Вами у довільній формі з викладенням відомих Вам дій або бездіяльності суб’єктів господарювання, органів державної влади або органів місцевого самоврядування які на Вашу думку містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

 

 

Консультаційний центр  |  Мапа сайту  |  Фотогалерея  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України