Головна » Прес-центр » Про головне
15.11.2019
Інформація про розгляд справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції №2-26.206/8-2018 на засіданні Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України (Відповідачі: ТОВ "Дедал-Профі", ТОВ "БМУ-13")

Розгляд справи №2-26.206/8-2018 Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України відбудеться 12 листопада 2019 року о 14:30 годині у приміщенні Антимонопольного комітету України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, перший поверх (зал засідань).

Керівники вказаних суб’єктів господарювання або їх представники можуть взяти участь у засіданні Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України. У разі прийняття участі у засіданні, повноваження зазначених осіб мають бути оформлені належним чином.

При цьому, з метою завчасного оформлення перепустки пропонуємо до 11 листопада 2019 року повідомити прізвище, ім'я та по-батькові особи, яка братиме участь у зазначеному засіданні, за телефоном (0512) 37-05-30 та на електронну пошту Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (mk@amcu.gov.ua).

 

У разі зміни дати проведення розгляду справи буде повідомлено про це додатково.

 

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Миколаївське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України