Головна » Прес-центр » Архів новин 2018-2013
30.10.2018
МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ПОРУШИЛО СПРАВУ ВІДНОСНО ДЕПАРТАМЕНТУ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРО ПОРУШЕННЯ НИМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ

Розглянувши звернення і інформацію, повідомлену суб’єктами господарювання та депутатом Миколаївської обласної ради Невінчанним М.А.,  територіальне відділення провело відповідне дослідження та встановило, що Департамент ЖКГ своїм наказом від 06.06.2018р. №79 затвердив конкурсну документацію до конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м. Миколаєва, щодо яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, застосування окремих положень якої може призвести до спотворення конкуренції на ринку послуг з управління багатоквартирним будинком (групою будинків) міста Миколаєва, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Такі дії Департаменту містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого ч. 1 ст. 15 закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування шляхом прийняття рішення, яке може призвести до спотворення конкуренції.

Розслідування у справі триває.

 

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Миколаївське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України