01.11.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Надано дозвіл компанії «Ausco Minato 2 Pty Ltd» (м. Мельбурн, Австралія) на придбання акцій компанії «Lendlease International Towers Sydney Trust» (м. Сідней, Австралія), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «Ausco Minato 2 Pty Ltd» (м. Мельбурн, Австралія) на набуття контролю над компанією «Lendlease International Towers Sydney Trust» (м. Сідней, Австралія).

·           Надано дозвіл компанії «The Trust Company (Australia) Limited» (м. Сідней, Австралія) на набуття контролю над компанією «Lendlease International Towers Sydney Trust» (м. Сідней, Австралія).

·           Надано дозвіл компанії «REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL» (м. Роль, Швейцарія) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СІД КОРП» (м. Черкаси, Україна), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL» (м. Роль, Швейцарія) на набуття, разом з фізичною особою – громадянином України, контролю над ТОВ «СІД КОРП» (м. Черкаси, Україна).

·           Надано дозвіл компанії «REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL» (м. Роль, Швейцарія) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «СІД КОРП» (м. Черкаси, Україна), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання зобов’язань щодо утримання від конкуренції та утримання від переманювання замовників і працівників, передбачених проектом Договору купівлі-продажу (розділ 9) та проектом Корпоративного договору (розділ 9), що будуть укладені між учасниками узгоджених дій, та зобов’язань щодо ексклюзивності, передбачених розділами 2 та 3 проекту Договору про надання послуг з виробництва насіння та ліцензійного договору та пунктом 8.3 Корпоративного договору, що будуть укладені між учасниками узгоджених дій, строком на п’ять років.

·           Надано дозвіл компанії «CEIEC (H.K.) LIMITED» (м. Гонконг, Китай) на придбання акцій компанії «TPV Technology Limited» (м. Гамільтон, Бермудські острови), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·           Надано дозвіл компанії «T.A.S. PROPERTY LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «АРЕНА-СІТІ» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано дозвіл компанії «T.A.S. PROPERTY LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «КАН» (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління екології на природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання фінансової підтримки КП «Київміськрозвиток» для проведення ремонтів/реконструкції/будівництва об’єктів благоустрою, інженерних мереж, а також будівель, споруд та малих архітектурних форм на території парків і скверів.

повернутись