01.11.2019
Анонс події

4 листопада 2019 року о 16:00 запрошуємо долучитися до засідання круглого столу щодо Запровадження конкуренції на ринку електричної енергії в новій моделі ринку, що відбудеться у залі засідань Антимонопольного комітету України за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 4 поверх.

Заплановано обговорення питань щодо розвитку конкуренції, усунення бар’єрів доступу на ринки електричної енергії, запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції в новій моделі ринку.

До участі запрошені представники Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, учасників ринку та їх об’єднань, експертів ринку.

Реєстрація на захід приймається (із зазначенням організації, прізвища, ім’я, по батькові та займаної посади особи, що представлятиме організацію), для замовлення перепустки на територію адмінбудинку Комітету до 10:00 години 4 листопада 2019 року.

Контактна особа: Шкребко Жанна Ігорівна т. (044) 251-60-58; е\п: shkrebko@amcu.gov.ua

Для ЗМІ: pr@amcu.gov.ua

 

повернутись