04.09.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

          Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації комунальному підприємству «Спортивний комплекс «Старт» з метою виконання проектних робіт для реконструкції спортивного комплексу «Старт».

          Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління молоді та спорту Херсонської міської ради комунальному підприємству «Муніципальний футбольний клуб «Кристал Херсон» Херсонської міської ради з метою підтримки спорту вищих досягнень, відродження та популяризації футболу в м. Херсоні, участі у всеукраїнських змаганнях серед професійних клубів, популяризації здорового способу життя, створення цілісної системи взаємодії громадських інституцій та органів місцевого самоврядування, співпраці з дитячо-юнацькими футбольними школами.

          Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову індивідуальну державну допомогу Департаменту культури та туризму Одеської міської ради ТОВ «Український кінофестиваль» з метою проведення Х Одеського міжнародного кінофестивалю.

          Прийнято рішення за результатами розгляду про державну допомогу Маріупольської міської ради щодо надання державної підтримки комунальному підприємству  «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління» на закупівлю програмного забезпечення по розширенню функціоналу існуючої автоматизованої системи диспетчерського управління громадського транспорту та державної допомоги щодо передачі на баланс автобусів та обладнання для обслуговування автобусів.

          Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради щодо надання підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» для фінансування видатків, пов’язаних з виконанням делегованих органом місцевого самоврядування повноважень.

          Оштрафовано ТОВ з ІІ «Юромаш» на 62555086грн, ТОВ «Голекс» на 454000грн, за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

повернутись