09.08.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл ТОВ «Теплоенергоцентр Роганського Промвузла» (м. Харків) на набуття в оренду активів у вигляді цілісного майнового комплексу Роганської філії комунального підприємства «Харківські теплові мережі» (м. Харків).

·      Надано дозвіл компанії «Orinast Limited» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій компанії «Dresdenco Investments» (м. Ларнака, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «АГРОФІРМА «ВІСЛА» (с. Новоселівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «ЗЛАГОДА» (с. Суха Балка, Доманівський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю АГРОФІРМА «УКРАЇНА» (смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі ТОВ «Прометей Миколаївська філія» (смт Миколаївка, Миколаївський р-н, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «БУЦЕФАЛ» (м. Миколаїв) на придбання часток у статутному капіталі компанії «Zitelone Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «UDP Industrial Projects Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·      Прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Порядку погодження Правил професійної етики у конкуренції».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення Виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради комунальному підприємству «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства» відповідно до рішення від 25.06.2019 «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Переяслав-Хмельницької міської ради на 2019-2020 роки».

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради щодо надання підтримки комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука», на придбання пально-мастильних матеріалів для прибирання снігу на об’єктах благоустрою в межах міста Кременчука, в т.ч. на виконання зобов’язань, які виникли у 2018 році та не були профінансовані.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради щодо державної підтримки комунального підприємства Слов’янської міської ради «Благоустрій» з метою забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території міста Слов’янськ.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про нову державну допомогу Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) щодо надання підтримки КП «Київський міський будинок природи» у формі субсидії на проведення науково-технічних конференцій і семінарів, організації виставок та інших заходів щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища, видання поліграфічної продукції з екологічної тематики.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради щодо надання державної підтримки КП «Міське дорожнє управління» та КП «Дорожник»  щодо утримання об’єктів благоустрою міста.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради щодо надання державної допомоги КП «Запоріжелектротранс» щодо придбання на умовах фінансового лізингу автобусів та капітального ремонту пасажирських понтон-причалів.

повернутись