06.08.2019
АМКУ розпочато розгляд справ про надання дозволу на концентрації

У Комітеті розпочато розгляд справ про надання дозволу на концентрації між компаніями «Inter Growth Investments Limited» (м. Лімасол, Кіпр), «Great Station Properties S.A.» (м. Панама, Республіка Панама), «Stremvol Holdings Limited» (м. Лімасол, Кіпр), «Osiate Maritime Limited» (м. Лімасол, Кіпр), «Estival Trading Limited» (м. Лімасол, Кіпр), «Garensia Enterprises Limited» (м. Лімасол, Кіпр).

Відповідно до матеріалів заяв об’єктами придбання є:

- міноритарні пакети акцій суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з розподілу та постачання електричної енергії в межах Харківської області;

- суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на українських ринках: хімічного обладнання та продукції; поршневих компресорів; насосного обладнання; запірних регулюючих арматур; спецобладнання для нафтової та газової промисловості; обважнених бурильних та ведучих труб; вуглецевих поковок та лиття; легованих та високолегованих сталей.

За певних умов, ці концентрації можуть негативно впливати на вертикальні ринки нафтогазового комплексу та призводити до суттєвого обмеження конкуренції на таких ринках. Також не виключається підпадання під заборону відповідно до Закону України «Про санкції».

Для всебічного розгляду справ, Комітетом заплановано дослідити всі наявні відносини контролю учасників концентрації та встановити наявність або відсутність негативного впливу на учасників концентрації з боку фізичних осіб, які є акціонерами та/або співвласниками учасників концентрації.

Просимо зацікавлених осіб надсилати інформацію, зауваження та пропозиції, які можуть вплинути на прийняття Комітетом рішень у цих справах по суті, на ел. адресу concentrations@amcu.gov.ua та поштою до 30 серпня 2019 року.

повернутись