05.07.2019
Долучайтеся до інтернет-конференції щодо державної допомоги суб’єктам господарювання в Україні

10 липня з 14.00 до 16.00 у прес-центрі Інституту Горшеніна відбудеться інтернет-конференція експертів Антимонопольного комітету України та Проекту ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» на тему: «Державна допомога суб’єктам господарювання в Україні: актуальні питання до АМКУ».

Запровадження системи державної допомоги – один з елементів реформування економіки країни, що забезпечує встановлення нових правил, за якими органи влади надають субсидії та пільги підприємствам або окремим галузям економіки із дотриманням принципів прозорості, рівності, пропорційності. 2018 рік став першим повним календарним роком застосування Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Звичайно, що процес кардинальної зміни стандартів викликає велику кількість питань та непорозумінь як збоку надавачів, так і одержувачів. Спеціалісти АМКУ завжди відкриті до всіх запитань та радо допомагають всім бажаючим розібратись з новими вимогами.

Запрошуємо представників українських центральних та регіональних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесове та експертне співтовариство ставити питання, які розглянуть спікери під час веб-конференції, та приєднуватись до трансляції.

Спікери:

·  Анна Артеменко, державний уповноважений Антимонопольного комітету України

·  Штефан Сабау, керівник Проекту ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги»

Питання до спікерів можна поставити до 9 липня, 12.00 через форму

Трансляція конференції відбудеться на сайті Lb.ua та сторінці у Facebook

Питання, що вже заплановані до розгляду:

· Нові правила державної допомоги в Україні

·  Як АМКУ визначає допустимість  держдопомоги для конкуренції?

·  Які наслідки матиме реформа державної допомоги для України?

· Які є переваги від впровадження системи державної допомоги?

· Які пріоритети діяльності АМКУ на 2019 рік?

· Досвід європейських країн у впровадженні реформи Державної допомоги, що буде актуальним для України

повернутись