03.07.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Виконавчого комітету Вінницької міської ради щодо надання державної допомоги КП «Вінницький інформаційний центр», яке надає послуги із забезпечення утримання, обслуговування, проведення поточного ремонту систем моніторингу, оптоволоконної мережі міста Вінниці, іншого телекомунікаційного обладнання, що використовується для забезпечення роботи системи «Безпечне місто».

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України суб’єктам господарювання за бюджетною програмою «Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими і державним замовленням, підготовка наукових кадрів та фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості».

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації комунальному підприємству «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» у формі капітальних трансфертів підприємствам, установам, організаціям щодо виконання робіт з капітального ремонту об’єктів житлового господарства.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради комунальному підприємству «Експлаутаційне лінійне управління автомобільних шляхів» відповідно до Програми розвитку інфраструктури та комплексного благоустрою міста Запоріжжя на 2019-2021 роки».

·           Прийнято рішення за результатами розглядуповідомлення про державну допомогу відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області комунальному підприємству Балаклійському районному дитячо-юнацькому спортивно-оздоровчому комплексу «Вимпел» з метою розв’язання соціальних та економічних проблем загальнонаціонального характеру в частині збереження та підтримки в належному стані існуючої мережі спортивних споруд.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області комунальному закладу «Балаклійська дитячо-юнацька спортивна школа» з метою розв’язання соціальних та економічних проблем загальнонаціонального характеру в частині відродження спортивної культури, здорового способу життя і створення умов для спортивного розвитку дітей і молоді.

·           Зупинено перебіг строків виконання рішення Антимонопольного комітету України від 06.05.2019 № 310-р, визначених у пункті 8 резолютивної частини цього рішення, на 6 місяців.

повернутись