03.06.2019
АМКУ інформує про зустріч щодо діяльності Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків

В Антимонопольному комітеті України триває перевірка Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (Інспекція), в частині дотримання нею законодавства про захист економічної конкуренції під час внесення до єдиного Державного реєстру документів моряків інформації про всі видані дипломи, кваліфікаційні свідоцтва та інші документи, що засвідчують кваліфікацію моряків відповідно до вимог Конвенції ПДНВ і стосовно підтвердження дійсності документів моряків, що засвідчують їх кваліфікацію та Державної служби морського та річкового транспорту України щодо дотримання нею законодавства про захист економічної конкуренції під час здійснення оглядів підприємств, установ, організацій, що проводять підготовку членів екіпажів морських, річкових і маломірних (малих) суден (крім суден флоту рибної промисловості).

У зв’язку з надходженням до Комітету низки заяв і звернень, як від органів державної влади, так і від суб’єктів господарювання стосовно питань, пов’язаних з діяльністю Інспекції, що свідчить про масштабність проблемної ситуації, в Комітеті 25 червня 2019 року заплановано проведення робочої зустрічі.

Захід розпочнеться о 11-00 год. за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 1-й поверх, зал засідань.

Інформацію про кандидатуру уповноваженого представника (із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові та посади) для участі у робочій зустрічі просимо повідомити до 13 год. 21 червня 2019 року на e-mail: vap@amcu.gov.ua або за тел. (044) 251-62-00, 251-62-25*62-37.

Представнику, який планує виступити, пропонуємо надати на e-mail: vap@amcu.gov ua тези виступу та фото.

повернутись