09.04.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТИМЧАСОВОЇ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

          Оштрафовано ТОВ «Акцепт Онлайн» на 33 тис. 999 грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

          Оштрафовано ПП «ВІ АЙ ПІ ДЕПАРТАМЕНТ» на 1 млн. грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

          Оштрафовано ТОВ «ПРО ЗАКУПІВЛІ» на 100 тис. грн. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлений ним строк.

          Оштрафовано ТОВ «ПОЛЬЗА 52» на загальну суму 67 тис. 998 грн. за вчинення двох порушень (по 33 тис. 999 грн. за кожне порушення) законодавства про захист економічної конкуренції передбачених пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимоги Голови Комітету у встановлені ним строки.

          Оштрафовано приватного нотаріуса на загальну суму 1800 грн. за вчинення двох порушень (по 900 грн. за кожне порушення) законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимоги державного уповноваженого Антимонопольному комітету України у встановлені ним строки.

повернутись