09.04.2019
АМКУ запрошує долучитися до Міжнародної конференції "Реформа державної допомоги в Україні"

11 квітня 2019 року в Києві відбудеться Міжнародна конференція «Реформа державної допомоги в Україні» (Конференція), організована Антимонопольним комітетом України та Проектом технічної допомоги Європейського Союзу «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги» (SESAR).

Під час Конференції заплановано виступи представників високого рівня Уряду та Верховної Ради України, Представництва Європейського Союзу в Україні, державних органів з питань захисту економічної конкуренції Литви, Польщі та Румунії, фахівців АМКУ.

Учасники обговорять прогрес та виклики впровадження реформи державної допомоги в Україні. Буде розглянуто практику правозастосування у сфері надання підтримки суб’єктам господарювання, а також представлений європейський досвід реалізації аналогічних реформ.

У рамках події відбудуться дві панельні дискусії: «Перший рік політики державної допомоги в Україні: виклики та прогрес» та «Європейський досвід реформ державної допомоги». Крім того, проведеться дві робочі сесії, під час яких буде обговорюватись практика правозастосування в Україні у сфері послуг загального економічного інтересу та інвестиційної допомоги.

З порядком денним заходу можна ознайомитись тут.

Конференція об’єднає експертів АМКУ та SESAR, а також представників українських центральних та регіональних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесове та експертне співтовариство.

Подія відбудеться 11 квітня 2019 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Алли Тарасової 5, готель «Хаятт Рідженсі Київ».

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за електронною поштою nedoboi@sesar.inf.ua або за тел. +380674716605.

повернутись