08.02.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Т.А.С. ОВЕРСІАС ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі іноземного підприємства «АПТЕКИ КОСМО» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління підприємства.

Надано дозвіл ТОВ «АТБ-інвест» (м. Дніпро) на придбання активів, що належать ТОВ «Новус-Україна» (м. Київ), у вигляді торгово-офісного центру, який знаходиться у місті Рівне.

Надано дозвіл фізичній особігромадянину України на придбання акцій ПрАТ «КИЇВТРАНСЕКСПЕДИЦІЯ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл фізичній особігромадянину України на придбання акцій ПрАТ «КИЇВТРАНСЕКСПЕДИЦІЯ» (м. Київ), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано рекомендації ТОВ «Ведекон» у справі № 127-26.4/59-18 щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Схвалено виконання зобов’язань ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», зазначених у пункті 6 рішення Комітету від 24.01.2017 № 13-р про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

повернутись