31.01.2019
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/11-18-ДД Державної служби зайнятості (Центральний апарат) для компенсації роботодавцям фактичних витрат на оплату праці за працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/12-18-ДД Державної служби зайнятості (Центральний апарат) підприємствам у формі допомоги по частковому безробіттю на покриття витрат на оплату праці працівників, у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/13-18-ДД Державної служби зайнятості (Центральний апарат) для компенсації роботодавцям фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних осіб окремих категорій, та суб’єктам малого підприємництва, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних осіб у пріоритетних видах економічної діяльності.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/14-18-ДД Державної служби зайнятості (Центральний апарат) для фінансування витрат роботодавця на професійну перепідготовку або підвищення кваліфікації працівників, щодо яких є загроза вивільнення у зв’язку з реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, тимчасовим припиненням виробництва, за умови збереження за працівниками місця роботи.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/15-18-ДД Державної служби зайнятості (Центральний апарат) для фінансування витрат роботодавця на оплату праці працівників, яких з метою запобігання вивільненню тимчасово переведено за їх згодою на іншу роботу (до 6 місяців протягом року) за умови збереження за ними основного місця роботи.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу № 500-26.15/16-18-ДД Державної служби зайнятості (Центральний апарат) для компенсації витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб на перепідготовку та підвищення кваліфікації.

·      Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу щодо фінансової підтримки КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» щодо обслуговування та утримання адмінбудівлі облдержадміністрації та облради, які перебувають на балансі комунального підприємства.

·      Надано дозвіл компанії «UKROAGRO ALLIANCE LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства в статутному капіталі ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» (м. Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл.).

·      Надано дозвіл компанії «UKROAGRO ALLIANCE LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки, що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства в статутному капіталі ТОВ «Торговий дім «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» (м.Київ).

·      Надано дозвіл компанії «KOMISIANO INVESTMENTS LTD» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ЮДЖИН» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компаніям «Cargill Sweeteners Holding B.V.» (м. Схіпгол, Нідерланди) та «DSM Food Specialties Stevia B.V.» (м. Делфт, Нідерланди) на створення компанії «Avansya V.O.F.» (м. Делфт, Нідерланди).

·      Надано рекомендації виробникам лікарських засобів, які долучилися до урядової програми «Доступні ліки» та дистриб'юторам, які здійснюють реалізацію лікарських засобів, що увійшли до Програми.

·      Надано рекомендації ТОВ «Байєр», ТОВ «БаДМ», ТОВ «Вента.ЛТД» та ФОП СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» на підставі статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» про припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

·      Надано рекомендації Фонду державного майна України та Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щодо врахування в проектах наказів заходів для усунення ризику не допуску нових учасників на ринок надання послуг з розміщення, отримання і передавання інформації та документів до/з Єдиної бази даних звітів про оцінку.

·      Схвалено пропозиції до Кабінету Міністрів України щодо запровадження конкурсного відбору банків, які забезпечуватимуть реалізацію механізму надання житлових субсидій у грошовій формі.

·      Схвалено узагальнення практики Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг у сфері публічних/державних закупівель щодо відмови в участі у процедурі закупівлі та відхилення тендерної пропозиції учасника, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника.

повернутись