11.12.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

          Надано рекомендації ПрАТ «ВФ Україна» щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

          Оштрафовано ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Гаммаграфік» на загальну суму 1 755 072 грн. за вчинення двох порушень (по 877 536 грн. за кожне порушення) та ДП «Український державний науково-дослідний інститут технологій товарно-грошового обігу, фінансових і фондових ринків «Укрелекон» на загальну суму 798 118 грн. за вчинення двох порушень (по 399 059 грн. за кожне порушення) передбачених пунктом 1 і 5 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом встановлення економічно необґрунтованих цін реалізації засобів контролю та обмеження доступу на загальнодержавний ринок засобів контролю інших суб’єктів господарювання.

          Оштрафовано ТОВ «Буассон Еліт» Бельведер Груп» на 260 140 грн. за вчинення порушення передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману щодо розміщення на етикетці напою алкогольного міцного «The Glen Morris» позначення «WHISKYE».

          Оштрафовано ТОВ «Горобина» на 28 900 грн. і ТОВ «ТД Ресурс» на 41 600 грн. за вчинення порушення передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману щодо розміщення на етикетці алкогольного напою «Настоянка зі смаком віскі» «Jonni Joker» позначення «WHISKEY».

          Закрито провадження у справі про концентрацію у вигляді набуття у власність Державним підприємством матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України «Укрзалізничпостач» (м. Київ) акцій ПрАТ страхова компанія «Інтер-Поліс» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

          Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу про встановлення Чернівецькою міською радою пільг зі сплати земельного податку.

повернутись