29.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

· Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту міського благоустрою виконавчого органу київської міської ради (КМДА) щодо державної підтримки ГУ ДСНС України в м. Києві з метою сприяння окремим видам господарської діяльності (капітальні та поточні трансферти).

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Одеської міської ради щодо створення належних умов для надання населенню послуг з перевезення трамваями та тролейбусами в м. Одеса.

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо надання підтримки КСП «Інженерні мережі», яке здійснює заходи із проведення поточного ремонту систем сміттєвидалення житлових будинків, поточному та капітальному ремонту нежитлових приміщень.

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради щодо надання підтримки комунальному підприємству «Автобаза спеціалізованого санітарного автотранспорту міста Харкова», яке здійснює послуги із перевезення осіб з інвалідністю у колясці та хворих новонароджених дітей.

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради щодо підтримки комунальних некомерційних підприємств (закладів охорони здоров’я) міста Харкова.

·  Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу виконавчого комітету Харківської міської ради про державну допомогу щодо надання підтримки комунальному підприємству «Міський інформаційний центр».

· Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Департаменту культури Луцької міської ради про державну допомогу щодо надання підтримки комунальному підприємству «Луцький зоопарк».

·  Схвалено проект Закону України «Про денонсацію Договору про проведення узгодженої антимонопольної політики від 25 січня 2000 року».

повернутись