27.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                Надано дозвіл компаніям «Emerson Electric Co.» (м. Сент-Луїс, штат Міссурі, США) на придбання акцій компанії «GE Intelligent Platforms Inc.» (м. Шарлотсвіль, США), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·                Надано дозвіл компаніям «Emerson Electric Co.» (м. Сент-Луїс, штат Міссурі, США), «General Electric Company» (м. Бостон, США) на узгоджені дії у вигляді виконання положення про утримання від конкуренції, передбаченого Угодою про купівлю-продаж цінних паперів укладеною між компаніями «Emerson Electric Co.» і «General Electric Company», строком на три роки.

·                Надано дозвіл компанії «Straco BVBA» (м. Васмюнстер, Бельгія) на придбання акцій компанії «Peatinvest NV» (м. Гент, Бельгія), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

·                Надано дозвіл компаніям «Straco BVBA» (м. Васмюнстер, Бельгія) та «Greenyard NV» (м. Сінт-Кателійне-Варвер, Бельгія) на узгоджені дії у вигляді виконання положень договору купівлі-продажу акцій компанії «Peatinvest NV» (м. Гент, Бельгія), компанії «Greenyard Mycoculture Poland S.A.» (м. Ласк, Польща) та ТОВ «Грінйард Мікокультура Центр» (м.Гродзеве, Черкаська обл.), ТОВ «Грінйард Мікокультура Україна» (с.Вілія, Тернопільська обл.) щодо утримання від конкуренції та переманювання працівників, строком на п’ять років.

·                Надано дозвіл компанії «Transaquatic Ltd» (м. Род-Таун Британські Віргінські Острови) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Альбакор» (м. Запоріжжя, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·                Надано дозвіл компанії «TC Group L.L.C.» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США) на придбання акцій компанії «Apollo Aviation Holdings Limited» (м. Гамільтон, Бермудські острови), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищих органах управління компанії.

 

повернутись