22.11.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Скасовані рішення Антимонопольного комітету України від 23 листопада 2011 року №№ 701-р, 702-р, 703-р, 704-р. про надання дозволів на узгоджені дії.

·           Оштрафовано ПрАТ «Київський маргариновий завод» на 162 550 грн. за порушення передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді використання ПрАТ «Київський маргариновий завод» у господарській діяльності оформлення упаковки виробництва ТОВ «Щедро».

·           Надано дозвіл на набуття фізичними особами – громадянами України разом із ТОВ «Компанія з управління активами «ВАЛПРИМ», що діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Комфорт таун» (м. Київ) і ТОВ «А.А. Партнерс» (м. Київ) контролю над ТОВ «Амерікан Хоспітал Київ»).  

·           Надано дозвіл на набуття ТОВ «Компанія з управління активами «ВАЛПРИМ», що діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Комфорт таун» (м. Київ) разом із фізичними особами – громадянами України і ТОВ «А.А. Партнерс» (м. Київ) контролю над ТОВ «Амерікан Хоспітал Київ»).

·           Надано дозвіл на набуття ТОВ «А.А. Партнерс» (м. Київ) разом із фізичними особами – громадянами України і ТОВ «Компанія з управління активами «ВАЛПРИМ», що діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Комфорт таун» (м. Київ) контролю над ТОВ «Амерікан Хоспітал Київ»)

·           Надано дозвіл фізичним особам – громадянам України ТОВ «Компанія з управління активами «ВАЛПРИМ», що діє від свого імені, в інтересах та за рахунок активів пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Комфорт таун» (м. Київ і ТОВ «А.А. Партнерс»  (м. Київ) на узгоджені дії у вигляді виконання положень корпоративного договору щодо ТОВ «Амерікан Хоспітал Київ» щодо утримання від конкуренції, строком на два роки.

·           Надано дозвіл малому приватному підприємству фірмі «ЕРІДОН» ( Києво-Святошинський р-н, Київська обл.) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ЕКОТРАНС» (м. Миколаїв),  що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·           Надано дозвіл малому приватному підприємству фірмі «ЕРІДОН» ( Києво-Святошинський р-н, Київська обл.) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «АРТЕМ АГРО» (м. Миколаїв) що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

·            Надано дозвіл компанії «CD&R Seahawk Holdings, L.P.» (о. Великий Кайман, Кайманові острови) на придбання у компанії  «BASF SE» активів (м. Людвігсхафен, Німеччина), що дозволяють здійснювати діяльність в галузі хімікатів для паперової та водної промисловості.

·           Надано дозвіл компаніям «CD&R Seahawk Holdings, L.P.» (о. Великий Кайман, Кайманові острови) та «BASF SE» (м. Людвігсхафен, Німеччина)  на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції та про заборону переманювання працівників, що містяться у Розділах 6.1 та 6.2 Акціонерного договору від 2 травня 2018 року, укладеного між компаніями «CD&R Seahawk Holdings, L.P.» та «BASF SE», строком на п’ять років.  

·           Надано дозвіл ТОВ «АТБ-інвест» (м. Дніпро) на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу, які належать ПАТ «Банк Кредит Дніпро» (м. Київ) та знаходяться в місті Суми.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради щодо визнання нової державної допомоги недопустимою для конкуренції, припинення та повернення незаконної державної допомоги, визнаної недопустимою для конкуренції в частині автомобільного транспорту.

·            Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління житлового господарства Житомирської міської ради щодо визнання підтримки суб’єкта господарювання зазначеної в повідомленні про нову державну допомогу, такою, що не є державною допомогою відповідно до Закону щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду справи про державну допомогу Управління житлового господарства Житомирської міської ради щодо визнання нової державної допомоги недопустимою для конкуренції, припинення та повернення незаконної державної допомоги, визнаної недопустимою для конкуренції в частині придбання спецтехніки для вивезення твердих побутових відходів.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу яка буде надана Департаментом розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради у вигляді субсидії та поточних трансфертів підприємствам (установам організаціям), поповнення статутного капіталу КП «Центр поводження з тваринами» Криворізької міської ради.

·           Оштрафовано суб’єкта господарювання в особі фізичної особи – громадянина України та товариств з обмеженою відповідальністю: «Хіган», «Алконост», «Амадіна», «Амінамі», «Анкона-Торг», «Муйне», «Ультрастарінвест», «Східно-Європейська паливно-енергетична компанія», «Айнам» на загальну суму 15 000 900 грн. (фізичну особу – громадянина України на 15 000 000 грн.;ТОВ «Хіган» на 100 грн; ТОВ «Алконост» на 100 грн.; ТОВ «Амадіна» на 100 грн.; ТОВ «Амінамі» на 100 грн.; ТОВ «Анкона-Торг» на 100 грн.; ТОВ «Муйне» на 100 грн.; ТОВ «Ультрастарінвест» на 100 грн.; ТОВ «Східно-Європейська паливно-енергетична компанія» на 100 грн.; ТОВ «Айнам» на 100 грн.) за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді набуття контролю над ПАТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» (м. Київ), без отримання відповідного дозволу органів Комітету, наявність якого необхідна.

повернутись