17.10.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано ТОВ «Арома Інтер Ойл» обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення неправдивої інформації про органічні властивості продукції.

·      Надано ТОВ «ТД ІМПЕРІЯ РА» обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної, у вигляді поширення неправдивої інформації – позначення «organic».

·      Надано ТОВ «Юнілайф.ПВ» обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної, у вигляді поширення неправдивої інформації – позначення «organic».

·      Надано ФОП (смт Богородчани, Івано-Франківська обл.) обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної, у вигляді поширення неправдивої інформації – позначення «organic».

·      Надано ФОП (м. Одеса) обов’язкові для розгляду рекомендації стосовно припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, у вигляді поширення неправдивої інформації про органічні властивості продукції.

повернутись