15.08.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Надано дозвіл компанії «Scatec Solar Ukraine B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на набуття разом із компанією «Trust CapitalGroup Limited» (м. Род-Таун, Тортола, Британські Віргінські Острови) [через компанію «Rengy Solar B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди)] контролю над ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО», (м. Київ, Україна).

Надано дозвіл компаніям «Bedivere Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр), «Соncord & Bliss Ltd.», «FCG Ltd.», «Zenith ConsultingLtd.», «Obstim Ltd.» (усі – м. Беліз, Беліз) та «GR Sarantis Cyprus Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на узгоджені дії у вигляді виконання умов статті 18 Договору купівлі-продажу частини акцій в компанії «Ivybridge Ventures Limited» від 21 березня 2018 року, укладеного між компаніями «Bedivere Investments Limited», «Соncord & Bliss Ltd.», «FCG Ltd.», «Zenith Consulting Ltd.», «Obstim Ltd.», «GRSarantis Cyprus Limited», «GR. Sarantis S.А.» (м. Марусі, Аттика) та фізичними особами – громадянами України, в частині утримання від конкуренції та відмови від переманювання кадрів, строком на три роки.  

Надано дозвіл ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «ХАНТЕР» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ПрАТ «Трускавецькурорт» (м. Трускавець, Львівська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді продовження дії Угоди про пряме врегулювання збитків, укладеної Моторним (транспортним) страховим бюро України (м. Київ) і страховиками – членами Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Надано дозвіл ТОВ «БАУ-Капітал» (м. Київ) на придбання акцій АТ «Будіндустрія» (м. Чернігів), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Надано дозвіл компанії «GCGV Asset Holding LLC» (м. Спринг, штат Техас, США)  на приєднання до компанії «Gulf Coast GrowthVentures LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).

Оштрафовано ТОВ «Керамічна група «Голден Тайл» (м. Київ) на 210 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт» (м. Бахмут, Донецька обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Та надано дозвіл ТОВ «Керамічна група «Голден Тайл» на здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Оштрафовано ТОВ «Майдан-Віла» (с. Михайлючка, Хмельницька обл.) на 210 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт» (м.Бахмут, Донецька обл.), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Та надано дозвіл ТОВ «Майдан-Віла» на здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт», що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради.

Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради.

Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради.

 

 

 

повернутись