07.08.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

· Надано дозвіл компанії «Scatec Solar Ukraine B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) на набуття разом із компанією «Trust Capital Group Limited» (м. Род-Таун, Тортола, Британські Віргінські Острови) [через компанію «Rengy Solar B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди)] контролю над ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО», (м. Київ, Україна).

· Надано дозвіл компаніям «Bedivere Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр), «Соncord & Bliss Ltd.», «FCG Ltd.», «Zenith Consulting Ltd.», «Obstim Ltd.» (усі – м. Беліз, Беліз) та «GR Sarantis Cyprus Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на узгоджені дії у вигляді виконання умов статті 18 Договору купівлі-продажу частини акцій в компанії «Ivybridge Ventures Limited» від 21 березня 2018 року, укладеного між компаніями «Bedivere Investments Limited», «Соncord & Bliss Ltd.», «FCG Ltd.», «Zenith Consulting Ltd.», «Obstim Ltd.», «GR Sarantis Cyprus Limited», «GR. Sarantis S.А.» (м. Марусі, Аттика) та фізичними особами – громадянами України, в частині утримання від конкуренції та відмови від переманювання кадрів, строком на три роки.  

· Надано дозвіл ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «ХАНТЕР» (м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ПрАТ «Трускавецькурорт» (м. Трускавець, Львівська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

· Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді продовження дії Угоди про пряме врегулювання збитків, укладеної Моторним (транспортним) страховим бюро України (м. Київ) і страховиками – членами Моторного (транспортного) страхового бюро України.

· Надано дозвіл ТОВ «БАУ-Капітал» (м. Київ) на придбання акцій АТ «Будіндустрія» (м. Чернігів), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

· Надано дозвіл компанії «GCGV Asset Holding LLC» (м. Спринг, штат Техас, США)  на приєднання до компанії «Gulf Coast Growth Ventures LLC» (м. Вілмінгтон, штат Делавер, США).

· Оштрафовано ТОВ «Керамічна група «Голден Тайл» (м. Київ) на 210 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт» (м. Бахмут, Донецька обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Та надано дозвіл ТОВ «Керамічна група «Голден Тайл» на здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

· Оштрафовано ТОВ «Майдан-Віла» (с. Михайлючка, Хмельницька обл.) на 210 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт» (м. Бахмут, Донецька обл.), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Та надано дозвіл ТОВ «Майдан-Віла» на здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Керамік-Арт», що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

· Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

· Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради.

· Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради.

· Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Виконавчого комітету Вінницької міської ради.

· Прийнято рішення за результатами розгляду Повідомлення про державну допомогу Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради.

· Надано роз’яснення Міністерству енергетики та вугільної промисловості України з питань застосування законодавства у сфері державної допомоги.

повернутись