03.07.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Оштрафовано компанію «Ново Нордіск А/С» (Данія) і компанію «Ново Нордіск Хелс Кеа АГ» (Швейцарія) на загальну суму 648 тис. грн. за вчинення шести порушень (за кожне оштрафовано на 108 тис. грн.) передбачених пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» (с. Мужієво, Закарпатська обл.) на 54 400 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» (с. Мужієво, Закарпатська обл.)на 108 тис. грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» (с. Мужієво, Закарпатська обл.) на 136 тис. грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «Котнар-М» (с. Мужієво, Закарпатська обл.) на 680 тис. грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 15 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання листом недостовірної інформації на вимогу   державного уповноваженого Комітету.

Оштрафовано ТОВ «МЕДІН КОМПАНІ» на 108 800 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «МАЕСТРО ПРО», на 136 тис. грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «БОЛОНЬЯ КОМПАНІ», на 136 тис. грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «ЕЛІТ СТАЙЛ», на 136 тис. грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «КОМПАНІЯ ОРІОН ГОЛД» на 4 100 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу Голови Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енерго Монтаж», на 46 600 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу Голови Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «ІНТЕР ДИЛЕР» на 342 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимогу Голови Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «ПЛЕЙС», на 33 900 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимогу Голови Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «ВІТСНЕК» (м. Харків), на 33 900 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Оштрафовано ТОВ «ЗАХІД-АЛКО-ГРУП» (м. Здолбунів, Рівненська обл.), на 37 390 грн. за вчинення порушення передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

повернутись