07.06.2018
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·           Надано дозвіл компанії «Luye Pharma Hong Kong Ltd.» (м. Гонгконг, Китайська Народна Республіка) на набуття контролю над активами компанії «AstraZeneca UK Ltd.» (м. Кембрідж, Велика Британія), що забезпечують здійснення господарської діяльності із виробництва, дистрибуції, маркетингу, продажу, рекламування та/або комерціалізації будь-яким іншим чином фармацевтичних продуктів, що містять кветіапіну фумарат в якості активного фармацевтичного інгредієнта.

·           Залишено без змін рішення адміністративної колегії Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 31.03.2017 № 20-р/к у справі № 03-06/61-16.

·           Надано рекомендації Міністерству охорони здоров’я про здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та припинення дій, що мають негативний вплив на конкуренцію.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Чернівецької міської ради у формі зменшення ставок місцевих податків та зборів.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради у формі:

- відшкодування витрат на обслуговування мереж зовнішнього освітлення вулиць та засобів регулювання дорожнього руху;

- поповнення статутного капіталу.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Фінансового управління Ніжинської міської ради у формі зменшення ставок місцевих податків та зборів.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області у формі відшкодування видатків на капітальний ремонт та придбання дитячих та спортивних майданчиків.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області у формі відшкодування видатків на забезпечення діяльності виробництва (санітарне очищення об’єктів благоустрою та території міста).

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу виконавчого комітету Житомирської міської ради у формі фінансування поточних трансферт на покриття витрат, які пов’язані із обслуговуванням засобів регулювання дорожнього руху.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради у формі відшкодування видатків на капітальний ремонт ліфтів.

·           Прийнято рішення за результатами розгляду повідомлення про державну допомогу Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради у формі відшкодування видатків на капітальний ремонт житлового фонду, а також – нежитлових будівель.

повернутись