08.05.2018
До уваги суб'єктів господарювання!

Антимонопольний комітет України застеріг учасників ринку нафтопродуктів утриматись від антиконкурентних практик під час зупинки нафтопереробних заводів на планові ремонти.

За інформацію, розміщеною в ЗМІ, Мозирський нафтопереробний завод (Республіка Білорусь) та Шебелинський газопереробний завод (Україна) з середини травня 2018 року будуть зупинені на планові ремонти.

У зв’язку з тим, що українські ринки світлих нафтопродуктів та скрапленого вуглеводневого газу в якості моторного пального є імпортозалежними, Антимонопольний комітет України запропонував учасникам ринку вжити заходів щодо завчасного планування своєї господарської діяльності на зазначених ринках з метою недопущення створення дефіциту пального на ринку на час зупинки вищезазначених заводів та, як наслідок, необґрунтованого підняття цін на нафтопродукти в роздрібній мережі.

Про існуючі загрози стосовно ресурсного наповнення ринку Комітет повідомив Кабінет Міністрів України.

У свою чергу Антимонопольний комітет України пильно стежитиме за ситуацією на ринку з метою недопущення змов та зловживань. У разі виявлення в діях  операторів ринку ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції Антимонопольним комітетом  будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства.

повернутись