23.03.2018
Представники АМКУ взяли участь у щорічній конференції ICN

Перший заступник Голови Комітетудержавний уповноважений Марія Ніжнік та директор Юридичного департаменту Даніїл Федорчук взяли участь у щорічній конференції Міжнародної Конкурентної Мережі (International Competition Network, ICN), яка відбулась з 20 по 23 березня 2018 року в м. Нью-Делі (Індія).

Під час конференції ICN представники Комітету взяли участь в обговоренні актуальних питань конкурентної політики, у тому числі:

Описание: Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM367image002.jpgадвокатування правозастосовчої практики;

міжнародна співпраця у правозастосуванні;

інтегрування економічного аналізу в процедуру розгляду справ;

підвищення ефективності застосування досліджень ринків;

визначення та оцінка ринкової влади;

вертикальні злиття та їх оцінка;

відповідальність материнських компаній;

Описание: D:\NEW_PortalManager-AMKUMOD\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM954image002.jpgспіввідношення конфіденційності та права на захист у суді тощо.

Даніїл Федорчук виступив із доповіддю в рамках пленарного засідання на тему: «Імплементація методичних документів ICN в роботі конкурентних відомств».

Актуальність участі представників Комітету у заходах ICN пов’язана із подальшим вдосконаленням діяльності Антимонопольного комітету та обумовлена тим, що  питання, які обговорювались на цьогорічній конференції, є одними з пріоритетних напрямів роботи Комітету.

Також під час заходу Марія Ніжнік та Даніїл Федорчук обмінялись досвідом із провідними фахівцями з питань конкуренції, що сприятиме, зокрема, пошуку шляхів підвищення ефективності правозастосовчої діяльності Комітету та подальшому розвитку економічної конкуренції на основі найкращих міжнародних практик.

Відрядження представників Комітету було здійснено за рахунок Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Twinning «Посилення інституційної спроможності Антимонопольного комітету України щодо проведення ринкових досліджень та ефективного застосування конкурентного законодавства відповідно до стандартів ЄС».

Довідка:

Міжнародна конкурентна мережа (ICN) була створена з метою ефективного дотримання антимонопольного законодавства в умовах глобалізації. Антимонопольний комітет України є учасником ICN з 2002 року. ICN об’єднує близько 130 конкурентних відомств розвинених країн та країн, що розвиваються. Діяльність Мережі спрямована на поширення найкращого досвіду у сфері запровадження правил конкуренції, зближення процедурних та базисних правових норм країн-членів, створення сприятливих умов для подальшого розвитку конкурентної політики? міжнародної співпраці у цій сфері та включає створення практичних матеріалів із застосування політики щодо захисту економічної конкуренції. Головною метою цієї організації є зміцнення міжнародної співпраці та поступова гармонізація правозастосовчої діяльності різних конкурентних відомствчленів Мережі.

повернутись