22.12.2017
АМКУ розслідує змову на ринку бензинів та дизельного палива

У ході проведення Антимонопольним комітетом дослідження цінової ситуації на ринках світлих нафтопродуктів, зокрема щодо стрімкого зростання роздрібних цін, яке мало місце останнім часом, були виявлені факти одномоментного, однонаправленого встановлення і підтримання роздрібних цін на бензини та дизельне паливо на однаковому рівні мережами АЗС, що працюють під брендами «ОККО» та «WOG».

Протягом 2017 року Комітетом було зафіксовано більше 10 таких випадків, що може бути обумовлене не тільки об’єктивними факторами, а й наслідком вчинення відповідними учасниками ринку антиконкурентних узгоджених дій.

У зв’язку з цим 21 грудня 2017 року Комітетом розпочато розгляд справи за ознаками вчинення ТОВ «ОККО Рітейл» та ТОВ «ВОГ Ритейл» порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення схожих дій на ринках роздрібної торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом.

З метою збору доказів у справі, державний уповноважений Валерій Полюхович викликав представників ТОВ «ОККО Рітейл» і ТОВ «ВОГ Ритейл» прибути до Антимонопольного комітету 26.12.2017 року для надання пояснень.

 

 

 

повернутись