24.10.2017
Голова АМКУ Юрій Терентьєв відвідав Євразійський тиждень ОЕСР

Сьогодні, 24 жовтня 2017 року в місті Алмати (Республіка Казахстан) Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв бере участь у Євразійському тижні ОЕСР, а саме, в Діловому форумі формату ОЕСР – Євразія та семінарі «Посилення конкурентоспроможності у країнах Євразії з метою підвищення продуктивності та пришвидшення економічного зростання».

Конференція відбувається під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку та за підтримки Уряду Республіки Казахстан.

Охоплюючи широке коло актуальних правових та економічних питань, Євразійський тиждень ОЕСР приділить особливу увагу питанням глибоких змін у економіці в результаті зростання конкурентоспроможності як окремих компаній, так і цілих секторів економіки та визначенню місця конкурентних відомств у цьому процесі.

У рамках Євразійського тижня ОЕСР буде проведено семінар на тему: «Посилення конкурентоспроможності у країнах Євразії з метою підвищення продуктивності та пришвидшення економічного зростання» у рамках Ділового форуму формату ОЕСР – Євразія. Семінар складається з двох інтерактивних панелей. У рамках першої панелі представниками державних структур та зацікавлених осіб країн Європи та Азії буде обговорено питання стимулювання конкуренції для пришвидшення темпів економічного розвитку. У заході беруть участь представники конкурентних відомств 13 країн. Друга панель присвячена питанням оперативного налагодження ділових контактів.

Під час Євразійського тижня ОЕСР заплановано три виступи Голови Комітету Юрія Терентьєва, в яких він проінформує присутніх про удосконалення правозастосовчих підходів і практики АМКУ, застосування методів економічного аналізу під час розслідувань та розгляду справ, підвищення рівня обізнаності у сферах державної допомоги та конкуренції серед парламентарів, урядовців та суддів, прогрес у приведенні національного законодавства та підзаконних актів у сфері конкуренції та державної допомоги у відповідність до законодавства ЄС згідно з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, ознайомить з прогресом у виконанні рекомендацій ОЕСР, викладених в Огляді законодавства і політики у сфері забезпечення конкуренції в Україні за 2016 рік.

повернутись