21.11.2017

Описание: Описание: Описание: Описание: D:\Мои документы\Softline\Портал от 06.04.2016 від КМУ\1.0.6.1.0.2.0\Temp\TempHtml.files\PM456image002.jpg

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ  КОМІТЕТ  УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

28  вересня 2017 р.

Київ

  110  

 

Про проведення у 2017 році

Всеукраїнського тижня права

 

Відповідно до абзацу дев’ятого частини шостої статті 9 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» та на виконання абзацу третього пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити план заходів системи органів Антимонопольного комітету України з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права (далі – план заходів), що додається.

2. Членам Антимонопольного комітету України (даліКомітет),  керівникам структурних підрозділів, та головам територіальних відділень Комітету у межах функціональних повноважень забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим наказом.

3. Головам територіальних відділень Комітету до 15 грудня 2017 року повідомити Юридичний департамент Комітету про проведену роботу, надіславши відповідну інформацію на електронну адресу Юридичного департаменту Комітету.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова Комітету                                                                             Ю. ТЕРЕНТЬЄВ

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Наказ Голови Антимонопольного

комітету України

28 вересня 2017 р. № 110

 

ПЛАН

заходів системи органів Антимонопольного комітету України з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права

 

Найменування заходу

Відповідальні виконавці

Строк виконання

1

Організація у засобах масової інформації виступів з питань захисту конкуренції у господарській діяльності (за зверненням представників засобів масової інформації)

Члени Комітету

 

Керівники структурних підрозділів Комітету

 

Відділ зв’язків з громадськістю та взаємодії з засобами масової інформації

 

Територіальні відділення

413  грудня

2

Проведення «гарячих» телефонних ліній та організація прийому громадян з проблемних питань застосування законодавства про захист економічної конкуренції

Юридичний департамент

 

Територіальні відділення

413  грудня

 

(з 10.00-12.00 години)

 

3

 Проведення навчання, лекції, бесід з працівниками Антимонопольного комітету України, його територіальних відділень, підприємств та установ, що знаходяться у сфері управління Комітету з питань реалізації і захисту прав людини

Юридичне департамент

 

Територіальні відділення

5 – 8  грудня

 

повернутись