Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2013
02.10.2013
ЗА АНТИКОНКУРЕНТНІ УЗГОДЖЕНІ ДІЇ ОШТРАФОВАНО ТОВ "ХЮНДАЙ МОТОР УКРАЇНА" ТА ТОВ "ПАРИТЕТ МОТОРС"

Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України накладено штраф на загальну суму 77 млн грн на ТОВ «Хюндай Мотор Україна» та ТОВ «Паритет Моторс» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що стосується спотворення результатів торгів.

За результатами проведеного Київським обласним територіальним відділення Комітету розслідування було встановлено, що Товариства узгодили поведінку під час участі у торгах із закупівлі УДППЗ «Укрпошта» продукції автомобілебудування (автомобілів вантажних).

Тимчасова адміністративна колегія, розглянувши матеріали справи, встановила, що Відповідачі у процесі підготовки та участі у процедурі закупівлі діяли не самостійно, не змагалися між собою, а узгоджували свої дії. Внаслідок таких дій була усунута конкуренція між цими Товариствами, а право на укладення договору отримало ТОВ «Хюндай Мотор Україна».

Такі дії були визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України